O nas

Tylko wspólna zajawka jest w stanie zmotywować grupę osób do działania. Narty, snowboard, zimowe wyjazdy i związane z nimi wydarzenia są głównym obszarem naszych zainteresowań. Dzięki wsparciu firmy Snowmotion piszemy o tym co jest naszą i Waszą pasją. Dzielimy się zdobytą wiedzą i informacjami – wszystko po to abyście byli na bieżąco z zimowym szaleństwem.

Od kilku lat pod flagą SnowMotion organizujemy wspólne wypady w najpopularniejsze alpejskie miejscówki. To wtedy ładujemy baterie do dalszej pracy i ulepszania kolejnych spotkań. Razem z całym teamem chcemy by każdy kolejny zimowy wyjazd był tym najlepszym. Jest to możliwe tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu jakie mamy w organizowaniu eventów. Chcemy zrzeszać wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających zajawkowiczów.

Dzielimy się wiedzą na temat sprzętu, miejscówek, które warto odwiedzić, panujących warunków atmosferycznych i możliwości jakie macie na miejscu. Konsultujemy się z szerokim gronem pasjonatów i prosów tak by zawsze być na czasie z zimowymi nowinkami i meetingami. Śledzimy nowości sprzętowe, sami je testujemy i wymieniamy się wrażeniami. Chcemy być z Wami w kontakcie przez cały rok i dzielić się doświadczeniami.

Jesteś zapalonym narciarzem lub snowboardzistom? To do Ciebie piszemy i właśnie Ciebie zapraszamy na kolejny wspólny wyjazd! Niech śnieg będzie z nami!