Wczorajsze informacje pogodowe nie należały do najbardziej optymistycznych, ale pamiętajcie, że jeszcze ponad miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia sezonu. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na masywny opad śniegu zarówno w naszych rodzimych górach jak i wybranych przez Was miejscówkach na ten sezon. Na poprawę humoru i zwiększenie nadziei na udane, pełne śniegu wyjazdy najświeższe doniesienia z Livigno!

Przez ostatnie kilka dni krajobraz w Livgno nabrał wytęsknionych, białych barw. Tak bardzo lubiana góra Mottolino z dostępem do świetnie przygotowanego snowparku w sezonie stopniowo przygotowuje się na przyjęcie pierwszych narciarzy i snowboardzistów.

mott

 

Czy nie wygląda to o wiele lepiej? Włoskie słońce, urokliwe miasteczko, przyjaźnie nastawieni ludzie i śnieg na stoku! Aż chciało by się tam już być! Przyszły tydzień zapowiada się również obiecująco, do tego minusowe temperatury pozwolą na utrzymanie się pierwszego śniegu. Zobaczcie sami!

warunki Livigno

 

Pełni nadziei? To zdjęcie z 31.11. również od strony Mottolino.

Livigno wczoraj foto

 

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię posilić się dawką informacji o nadchodzących opadach śniegu. Teraz mogę spać spokojnie 🙂 A tak bawiliśmy się w Livigno ze Snow Motion w zeszłym sezonie. Sami oceńcie czy było warto!

 

liv sm2014

 

siata sm liv


 

 

KRZYCHU